Horoskop jako dárek
Pokud chcete horoskop věnovat jako dárek, můžete si objednat písemné zpracování horoskopu a výklad na CD pro dotyčnou osobu, samozřejmostí je barevný graf horoskopu a balení v pěkných deskách. Podmínkou je váš slib, že předáte zalepenou obálku s horoskopem do vlastních rukou obdarovaného. Cena osobního horoskopu včetně CD a poštovného je 2100 Kč.
Vhodným dárkem je i dětský horoskop jako návod pro rodiče narozeného miminka, cena kompletu včetně poštovného je 1600 Kč.
 


INDIVIDUÁLNÍ OSOBNÍ HOROSKOP


(Podle času a místa narození)
Osobní horoskop vám pomůže najít cestu k naplnění Vaší osobnosti, napoví o možnostech Vašeho zaměření, odhalí původ případných problémů a navrhne možnosti jejich řešení (15-20 stran výkladu se týká všech oblastí života jako osobnost, rodina, zaměstnání, partnerské vztahy, atd., dozvíte se, co je pro vás důležité a jak nejlépe vše využít.)

 


 

 

 


 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE


Tento horoskop Vám umožní dítěti lépe porozumět, pomůže vám proniknout do způsobu jeho chápání světa, ukáže vám, jaké jsou jeho nejvyšší potřeby, napoví, v čem spočívají možnosti a talent dítěte, které je třeba rozvíjet, naznačí optimální způsob výchovy, upozorní na rizikové oblasti, kterým je vhodné se preventivně věnovat, poradí při výchovných problémech, při volbě vzdělání a povolání.

Nová ukázka dětského horoskopu:

 

 

 

 

 

Kolik to stojí
Cena jednoho jednoho dětského horoskopu je 1.500 Kč, osobního horoskopu je 2.000 Kč, (cena zahrnuje grafické a písemné zpracování horoskopu a konzultaci v délce 1 až 1,5 hodiny dle vaší potřeby). Roční horoskop je nástavbou horoskopu osobního (stojí 2.000 Kč), cena kompletu osobní a roční horoskop je tedy 4.000 Kč.
Opakovaný aktuální rozbor zhruba po roce bude stát jen 1.500 Kč.
Partnerský horoskop (navazuje alespoň na jeden osobní horoskop) stojí 1,200 Kč.
Horoskopy zasílané poštou jsou dražší celkem o 100 Kč za zvukovou nahrávku (CD) a poštovné. Samozřejmě můžete mít i jiná speciální přání. Je možné domluvit si i osobní konzultaci na libovolné téma nad vaším horoskopem bez písemného zpracování v ceně 1.000 Kč za hodinu.

Chcete-li si domluvit konzultaci
Předem si zjistěte podstatné údaje, jako je datum, místo narození a co nejpřesněji udaná hodina narození, případně časový interval, do kterého narození pravděpodobně spadá. Pro vypracování aktuálního horoskopu udávejte i místo současného pobytu. Stačí město. Můžete mít i otázku, která vás momentálně zajímá nebo problém, který řešíte. Můžete použít tento formulář pro objednávku.
Další podrobnosti se dozvíte na telefonu nebo na e-mailu:

 

 

Mgr. Blanka Vojáčková
Gorkého 155/6
251 01, Říčany
tel. 323 602 036
mobil: 723 051 039
astro@aksos.cz

PODROBNÝ R0ČNÍ HOROSKOP


Aktuální roční horoskop na následujícíh 12 měsíců zobrazuje delší časový úsek z hlediska planetárních cyklů (nejbližší rok mapuje podrobně, důležité tranzity i několik let zpět i dopředu). Objasní význam Vaší současné etapy vývoje, určí klíčové okamžiky pro rozvoj osobnosti a příležitosti vhodné pro realizaci různých záměrů. V případě krizových nebo přelomových období lze hledat optimální způsoby řešení situace. Dozvíte se, na co se zaměřit do budoucna. Obsahuje důležité tranzity na celý následující rok. Nečekejte předpovědi konkrétních událostí. Aktuální horoskop je návodem na to, jak nejlépe využít aktuální konstelace planet pro váš rozvoj, co je možné v tomto období očekávat a jak nejlépe reagovat na případná úskalí (navazuje na současně nebo již dříve zpracovaný váš osobní horoskop).

 

 

 


 

PARTNERSKÝ HOROSKOP


odhalí, na jakých principech Vaše partnerství funguje, jakým způsobem můžete čelit možným krizím, jak se vzájemně rozvíjet a jak vztah zlepšovat. Jeho smyslem je napomoci vzájemnému pochopení odlišnosti obou partnerů a hledání společných styčných bodů a možností řešení konfliktů. Neřeší otázku, zda tento vztah ano či ne, ale s jakými možnostmi a jak nejlépe. (navazuje na váš osobní horoskop, rozebírá váš vztah s jakoukoli další osobou)

 

 

 


 

Chcete-li zaslat horoskop poštou
K zásilce s grafickým a písemným rozborem horoskopu dostanete ještě zvukovou nahrávku s osobním výkladem. Termín zaslání vám sdělím podle momentálních možností.

 

  • Platbu prosím posílejte předem, ale až po sdělení konečné ceny a termínu zpracování. Číslo účtu je 560466001/5500.
  • Zaslání horoskopu do ciziny (v českém jazyce) je také možné po individuální domluvě.
  • Můžete použít tento formulář pro objednávku.


Zaměřuji se na humanistickou a transformační symbolickou astrologii, která méně ukolébává nebo straší konkrétními předpověďmi, ale o to víc povzbuzuje člověka k osobnímu rozvoji, pomáhá mu řešit konkrétní životní situace a objasňuje smysl a význam různých životních etap. Nezaměřuji se na léčení jednotlivých zdravotních problémů nebo analýzu zdravotního stavu. Osobnost je celek, kde souvisí jedno s druhým.
Používám klasické i nejmodernější astrologické techniky (tranzity, planetární cykly, revoluce, direkce, progresivní soli-lunární cyklus) pro aktuální horoskopy a Sabiánské symboly.

Dávám přednost osobnímu kontaktu, protože vzájemná komunikace umožňuje hledání konkrétních odpovědí na vaše otázky a může se zaměřit na jádro vašeho problému. Zároveň získáte vypracovaný písemný rozbor vašeho horoskopu, který si můžete v klidu pročítat a hledat v něm návody a inspiraci k řešení různých problémů i později.

Pro vzdálené zájemce je samozřejmě možné zaslání horoskopu poštou. Dodatečné otázky k horoskopům je možné vyřídit po telefonu nebo e-mailem.

 Mgr. Blanka Vojáčková